Výměna oken a dveří

Provádíme výměnu všech typů oken a dveří. Nabídnout Vám můžeme okna a dveře plastové, hliníkové i dřevěné (jak tzv. eurookna, tak i klasická okna špaletová). Zaměření a zpracování nabídky provádíme až na vyjímky zdarma.

Nabízíme i zajištění výroby a montáž nestandartních plastových a hliníkových prosklených konstrukcí, jako jsou zastřešení bazénu, zasklení lodžií a zimní zahrady.

Zobrazit reference

442Výměna oken

Dodáváme a montujeme okna pouze od vyzkoušených kvalitních dodavatelů, poskytujících nadstandartní záruky na své výrobky. Plastová, dřevěná a hliníková okna všech typů, velikostí a barev včetně příslušenství, jako jsou žaluzie, sítě proti hmyzu a parapety montujeme vždy tak, abychom co nejvíce vyhověli vašim časovým možnostem. U dřevěných oken se orientujeme nejen na montáž eurooken ale i oken kastlových, výrobu a montáž replik oken historických budov nebo repase oken.


456Výměna dveří

Montujeme také plastové, hliníkové a dřevěné vchodové dveře mnoha typů, s velkým množstvím variant prosklení včetně množství jejich příslušenství. Plastové a hlavně hliníkové vstupní stěny pro bytové a panelové domy dodáváme včetně poštovních schránek, domovních vrátných, zvonkových tabel a jejich napojení na systém domácích telefonů.

Certifikáty

Zobrazit certifikáty zde.

Kontaktujte nás Rádi odpovíme na jakýkoliv váš dotaz.

V případě, že máte jakýkoliv dotaz, stačí vyplnit formulář napsat nám email nebo nám zavolat.

+420 606 685 595
info@kvadros.cz
Vyplnit jednoduchý formulář (odpovíme vám do druhého pracovního dne)
zobrazit všechny kontakty
zavřít