Zateplování budov

Zateplení domu je vaší investicí do výrazného snížení neustále se zvyšujících nákladů na vytápění. Tato investice není malá a jistě od ní očekáváte maximální přínos. Pokud se nyní rozhodujete, která z firem je ta správná pro realizaci Vašeho záměru, pak Vám nabízíme několik důvodů pro to, abyste uvažovali o nás.

  • Stabilita s spolehlivost firmy – na trhu jsme od roku 1994.
  • Zkušenosti - máme více jak 15ti letou praxi s prováděním zateplení bytových a rodinných domů, veřejných budov ale i s celkovou revitalizací panelových domů. Ročně zateplíme kolem 7 000 m2 fasád.
  • Záruky v nadstandartních délkách.
  • Reference – od soukromých osob, společenství vlastníků, družstev, obcí. Spoluprací s námi získáte spolehlivého partnera s individuálním přístupem, schopného pomoci Vám již s přípravou projektu a s výběrem nejvhodnějšího financování stavby.
Zobrazit reference

455Zateplování domů

Zateplení fasády domu je příležitostí provést celkovou modernizaci domu a zlepšení komfortu bydlení v jeden okamžik. Často tak naše dodávky rozšiřujeme o práce a činnosti spojené s např. výměnou oken, výměnou vstupních stěn a dveří, výměnou závěsných balkonů, přístavbou představěných lodžií, zateplením plochých a šikmých střech a jejich izolací proti vodě a další související práce. V případě zájmu zajistíme projekt, vyřízení stavebního povolení, energetický audit budovy, financování.

 

361Zateplování střech

Zateplení střechy je náročné na správné navržení všech vrstev a na bezchybné provedení celého souvrství. Vrchní izolace střechy proti vodě děláme jak z modifikovaných bitumenových pásů, tak z PVC fólií. Montáže a opravy hromosvodné soustavy, výměna větracích jednotek, dodávky a montáž větracích hlavic jsou u námi prováděného zateplení střech samozřejmostí.

 

 

454Rekonstrukce obvodových plášťů panelových domů a jejich celkové revitalizace

Provádíme rekonstrukce obvodových plášťů panelových domů, včetně zateplení. Často jde o dodávky spojené s např. výměnou oken, výměnou závěsných balkonů, přístavbou představěných lodžií, opravou plochých střech a další související práce. V případě zájmu zajistíme projekt, vyřízení stavebního povolení, energetický audit budovy, financování.

 

 

451Rekonstrukce balkonů

Provádíme opravy zděných balkonů, opravy nebo výměny ocelových balkonů všech typů. Realizujeme montáž představěných lodžií. Provedeme i rekonstrukce pavlačí nebo teras. V případě zájmu zajistíme projekt, vyřízení stavebního povolení, energetický audit budovy, financování.

 

 

453Představené (zasklené) balkony a lodžie

Provádíme zasklení vašich balkonů, nebo lodžií. Proč si nezvětšit obyvatelnou plochu bytu za málo peněz. V případě zájmu zajistíme projekt, vyřízení stavebního povolení, energetický audit budovy, financování.

Certifikované zateplovací systémy osvědčených dodavatelů

Používáme pouze certifikované zateplovací systémy osvědčených dodavatelů, které vyhovují všem současným normám, které jejich použití předepisují.

Osvědčení montáž zateplování střech

Zobrazit certifikáty zde.

Kontaktujte nás Rádi odpovíme na jakýkoliv váš dotaz.

V případě, že máte jakýkoliv dotaz, stačí vyplnit formulář napsat nám email nebo nám zavolat.

+420 606 685 595
info@kvadros.cz
Vyplnit jednoduchý formulář (odpovíme vám do druhého pracovního dne)
zobrazit všechny kontakty
zavřít